Zarejestruj się | Data: 17 Styczeń 2018r. | Godzina 07:42

Faq

Oczywiście raporty są przesyłane codziennie, natomiast macie Państwo możliwość konfiguracji tego procesu, tak aby na przykład przychodziły 4 razy dziennie, gdy tylko się pojawią, albo 1 raz dziennie na koniec dnia, zbiorczo. Można także skonfigurować w ten sposób, że nie będą przychodzić puste raporty, żeby nie zaśmiecać skrzynki, albo żeby raporty nie przychodziły w soboty i niedziele. 

Podaję link do instrukcji i opisu panelu, którym można konfigurować powyższe ustawienia: http://www.informatorprzetargowy.pl/ustawienia-kryteriow-otrzymywania-przetargow-na-poczte-e-mail.html

do góry
Istnieją 2 sposoby dokonania zakupu usługi dostępu do przetargów (radar przetargowy oraz wizytówki Wykonawcy jest bezpłatnym bonusem).
 
1 - poprzez zakup usługi on-line przez Internet z zastosowanie systemu PayU
2 - poprzez wypełnienie formularza zamówienia i dokonaniu przelewu na podstawie wystawionej przez nas faktury pro-forma.
 
Szczegółowa instrukcja znajduje się na stronie http://www.informatorprzetargowy.pl/instrukcja-zakupu-uslugi.html
 
Niezależnie od sposobu należy utworzyć w serwisie konto użytkownika.
W tym celu proszę zarejestrować się na stronie http://www.informatorprzetargowy.pl/rejestracja
oraz po rejestracji aktywować konto klikając w link przesłany do Państwa na wskazany podczas rejestracji adres e-mail. 
   
Pierwszy sposób płatności polega na dokonaniu płatności na rachunek bankowy serwisu InformatorPrzetargowy.pl za pośrednictwem systemu PayU.pl - system ten bardzo łatwo, intuicyjnie przeprowadza użytkowniwka od wyboru usługi do przejścia na stronę wybranego banku i pozwala dokonać bezpiecznej płatności on-line. Po dokonaniu przelewu automatycznie otrzymacie Państwo dostęp do zakupionych usług. 
 
Drugi sposób polega na dokonaniu płatności na rachunek bankowy serwisu bez korzystania z serwisu płatności, ale po prostu samodzielnie wchodząc na stronę internetową swojego banku oraz dokonując stosownego przelewu.
Po dokonaniu przelewu i wpłynięciu środków na rachunek serwisu, Biuro Obsługi Klienta niezwłocznie aktywuje Państwu dostęp do zakupionych usług, o czym Państwo zostaniecie poinformowani. 
 
Cennik standardowy znajduje się na stronie http://www.informatorprzetargowy.pl/oferta .
Na tą stronę można zawsze wejść klikając w poniższy baner zamieszczony na stronie głównej: 
 
Na stronie tej można dokonać płatności on-line za pośrednictwem systemu PayU.pl
do góry
Rozliczenie za zakupioną usługę polega na dokonaniu płatności za "Okres dostępu", który oznacza, iż usługa jest aktywna przez określony czas 12 miesięcy. "Okres dostępu" może zostać odpłatnie przedłużony tylko na życzenie Klienta.  
do góry

Przetargi ogłoszone przez podmiot sektora publicznego można podzielić na cztery główne kategorie:

1)  zamówienia publiczne powyżej 14 000 euro, 

2)  zamówienia publiczne poniżej 14 000 euro, a wśród nich:

     a.  zapytanie ofertowe,

     b.  konkurs ofert,

     c.  aukcja lub licytacja (ustna lub elektroniczna).

3)  zamówienia publiczne powyżej progów unijnych, 

4)  przetargi na sprzedaż lub wynajem nieruchomości lub zbędnych składników majątku.

do góry

Dzięki funkcji "Zapisz profil" Użytkownik może za pomocą 3 kliknięć wczytać wcześniej zapisany profil wyszukiwania.

Zapisać profil można w taki sam sposób w wyszukiwarce prostej oraz zaawansowanej.

Aby zapisać profil wyszukiwania należy:

 

1. Przejść do prostej wyszukiwarki przetargów

 

2.  Wybrać jedną z 30 branż

 

 

 

3. Wybrać odpowiednia kryteria wyszukiwania, nadać profilowi nazwę oraz kliknąć w "Zapisz profil".

Na tej podstronie można przejść do wyszukiwarki zaawansowanej (na dole obok przycisku "Zapisz profil"). 

 

 

4.  Po kliknięciu "Zapisz profil" nastąpi automatyczne wczytanie profilu.

Natomiast, żeby wczytać ten profil następnym razem należy na stronie głównej wejść w Wyszukiwarkę przetargów (patrz powyżej pkt. 1).

 

5.  Kliknąć w pomarańczowy pasek, który pokaże listę zapisanych profili. Wystarczy kliknąć w konkretny zapisany profil - "wczytaj profil":


 

 

6. Po wczytaniu profilu pokaże się tabela z wynikami wyszukiwania

 

 

do góry

Z definicji: CPV jest to „Wspólny słownik zamówień" stanowiący jednolity system klasyfikacji zamówień publicznych, którego celem jest standaryzacja pozycji stosowanych przez instytucje i podmioty zamawiające przy opisywaniu przedmiotów zamówień publicznych. Kody te są zamieszczane w przez Zamawiających w publikowanych przez nich ogłoszeniach o przetargach

 

Więcej informacji na temat kodów CPV oraz przykłady znajdują się na stronie http://www.informatorprzetargowy.pl/czym-jest-kod-cpv-.html 

 

do góry

Aby odnaleźć te kategorie należy skorzystać najpierw z wyszukiwarki kodów CPV, gdzie można wpisać zwrot „wind”. To pozwoli mi określić kody CPV dla wind. http://www.informatorprzetargowy.pl/szukaj_cpv.html?kod_cpv=wind


Następnie przeszedłem do wyszukiwarki zaawansowanej, żeby zobaczyć gdzie w strukturze drzewa kodów CPV znajduje się znaleziony kod CPV. http://www.informatorprzetargowy.pl/szukaj_przetarg.html

Drzewo kodów CPV ułożone jest wg numeracji kodów CPV, więc łatwo jest znaleźć np. kod dla "Windy": 424161006. Widzimy, że podpodkategoria "Windy" jest przypisana do podkategorii  „Urządzenia podnośnikowe i przeładunkowe oraz ich części” i kategorii "Maszyny przemysłowe".


Następnie w Mój profil / Moje kryteria (po zalogowaniu w prawym górnym narożniku serwisu) zaznaczyłem podkategorię, którą znalazłem w wyszukiwarce zaawansowanej. „Urządzenia podnośnikowe i przeładunkowe oraz ich części” ( w niej zawarte są "Windy" i "Dźwigi").

 

Ewentualnie można tutaj wpisać kody CPV znalezione w wyszukiwarce kodów cpv lub z wyszukiwarki zaawansowanej na wybranym przez siebie stopniu szczegółowości. 

do góry
Kod CPV należy wpisać jako ciąg numeryczny, bez żadnych dodatkowych znaków typu: - .
do góry
Systemy pocztowe mają ustawione ograniczenie w zakresie wielkości otrzymywanych wiadmości. Najlepiej korzystać z systemu pocztowego Outlook MS Office, który odczytuje duże wiadomości. Jeżeli Outlook nie będzie w stanie odczytać raportu w całości, wówczas należy sprawdzić czy w odpowiednim formacie zostały zapisane kody CPV w zakładce "Moje kryteria" (jedno z pytań FAQ dotyczy tego zagadnienia).
do góry

W tym celu proszę zarejestrować się na stronie http://www.informatorprzetargowy.pl/rejestracja oraz po rejestracji aktywować profil klikając w link przesłany do Państwa na wskazany podczas rejestracji adres e-mail. 

 

Grafiki jakie zobaczysz podczas kroku Rejestracja: 

Grafika nr 1 To pole znajduje się w prawym górnym oknie serwisu.

 

Grafika nr 2 Formularz rejestracyjny

  

Grafika nr 3 Komunikat po klinięciu Rejestracja  

 

Grafika nr 4 Taką grafikę otrzymasz na podany adres e-mail

 

Grafika nr 5 Gdy klikniesz w link aktywacyjny przesłany na Twój adres e-mail

 

do góry
Raport jest przesyłany o równych godzinach: 18:00, 23:00.
do góry